“waar het goed vertoeven is”

  

Onthaal/Telefooncentrale Kristine Michelsen

Tel 02/270 19 00
onthaal@hhg.be

   

Fax 02/270 04 42


Directieteam  (maandag tot vrijdag van 08u30 tot 16u30)

Directeur  Kris Vandeneede

02/300.55.40
kris.vandeneede@hhg.be

Zorgcoördinator

Ann Boeykens

Chris Clysters

 02/300.55.75
zc@hhg.be

02/300.55.77

 

Opnamecoördinator/ Sociale Dienst/ Wachtlijst/ Inschrijvingen Herman Vandeperre

02/300.55.42
herman.vandeperre@hhg.be

Facilitair Coördinator / Preventieadviseur Ed Voskuijl

02/300.55.12
ed.voskuijl@hhg.be


Administratie (maandag tot vrijdag van 08u30 tot 16u30)

Personeelsdienst/ Sociale Dienst Myriam Daneels

02/300.55.43
myriam.daneels@hhg.be

Secretariaat Kristel Robberechts

02/300.55.44
secretariaat@hhg.be

Bewonersfacturatie/ Bewonersadministratie Kristine Michelsen

02/270.19.00
onthaal@hhg.be

Boekhouding Sonja De Vis

02/300.55.45
boekhouding@hhg.be

Kwaliteit/ Projecten/Klachten/Sociale Media Ann Trekels

02/300.55.24
ann.trekels@hhg.be


Hoteldiensten

Keuken Maarten Impens

02/300.55.48
keuken@hhg.be

Technische Dienst Marc De Proft

02/300.55.47
td@hhg.be

Schoonmaak/Linnenkamer

Manuel Torres

02/300.55.60
sch@hhg.be

     

Para-medici

Psychologische dienst

An Demessemaekers

Martine De Wolf

02/300.55.46
an.demessemaekers@hhg.be

Ergo Moniek Robberechts

02/300.55.49
ergo@hhg.be

Kiné Jessica De Vlaeminck

02/300.55.50
kine@hhg.be


Zorgafdelingen

Tommenmolen/Rijkenhoek Caroline De Mesmaeker

02/300.55.51
tm@hhg.be

Charleroyhoeve Katrien Mariën

02/300.55.52
ch@hhg.be

Liermolen Katty Thielemans

02/300.55.53
lm@hhg.be

Guldendal Veerle De Buyser

02/300.55.54
gd@hhg.be

Prinsenbos Wendy Van Neyghem

02/300.55.55
pb@hhg.be

Centrum Dagverzorging Anne Bloquiaux

02/300.84.70
cdv.veldkant@hhg.be

Nachtdienst   steeds centraal nummer gebruiken

Linda Longin 02/270.19.00